MENU
BIL PEGAWAI JAWATAN NO.TELEFON E-MEL
1 YM. Tengku Dato' Nor Asmaliza binti Ku Lah, DIMP., SMP. Yang Dipertua 09-2662205 (13) ydp@mdjerantut.gov.my
2 Encik Noorinda Bin Othman, AMP., BCM., PKC., PJK. Setiausaha 09-2662205 (13) noorinda@mdjerantut.gov.my
3 Pn. Siti Nurhidayah binti Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa (OSC) 09-2662205 (31) nurhidayah@mdjerantut.gov.my
4

Norhaniza Binti Mohd Norzery

Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran 09-2662205 (23) noorhaniza@mdjerantut.gov.my
5

Mohd. Khasri Bin Abdullah

Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa 09-2662205 (12) khasri@mdjerantut.gov.my
6 En. Nasrul Azizan bin Zairudin Penolong Pegawai Undang-Undang 09-2662205 (30) nasrul@mdjerantut.gov.my
7 Pn. Rohayati binti Ismail Penolong Pegawai Penilaian 09-2662205 (24) rohayati@mdjerantut.gov.my
8 Cik Hasmiza binti Mat Akil Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

09-2662205 (26)

hasmiza@mdjerantut.gov.my
9 Pn. Rohana binti Mohamad Penolong Akauntan

09-2662205 (17)

rohana@mdjerantut.gov.my
10 Sharifah Fairus binti Syed Omar Penolong Pegawai Tadbir 09-2662205 (21) fairus@mdjerantut.gov.my
11

En. Mohd. Hafizi bin A. Ghani

Penolong Jurutera   09-2662205 (18)   hafizi@mdjerantut.gov.my